Konwerter plików PDF do JPG

vip transfer will take a different channel

Basic

$9.9

30 Days

$0.33/days

Receive for free

Essential

$19.9

90 Days

$0.22/days

buy

Growth

$39.9

365 Days

$0.11/days

buy

Jak przekonwertować plik PDF na JPG online

  • 1Aby rozpocząć konwersję, prześlij plik PDF do witryny z komputera lub magazynu plików. Możesz również przesyłać pliki za pomocą linku.
  • 2Następnie kliknij przycisk „Konwertować”, a każda strona dokumentu PDF zostanie przekształcona w obraz JPG.
  • 3Teraz twoje obrazy JPG są gotowe! Każdy arkusz dokumentu PDF został przekonwertowany na JPG i można je pobrać w jednym archiwum ZIP.
PNG到PDF转换器

Oceń konwerter PDF na JPG

4.5 / 5
456 głosów
PDF

PDF (Portable Document Format)

PDF (skrót od Portable Document Format) został utworzony jako format będący cyfrowym odpowiednikiem dokumentów. W tym formacie wszystkie elementy dokumentu są zapisywane jako obraz, który składa się z pojedynczych elementów (tekst, grafika) i ich ustawień (czcionki, układ itp.). Dzięki PDF możesz zrobić wszystko, czego potrzebujesz, jak w przypadku zwykłego dokumentu - przeglądać, edytować, drukować i wysyłać innym osobom.

Aby wyświetlić pliki PDF, istnieje wiele programów. Najpopularniejszym z nich jest oficjalny program firmy-programisty formatu - Adobe Reader (lub płatnej wersji Adobe Acrobat). Istnieją również różne wtyczki do przeglądarek internetowych, a także mini-programy do przeglądania osadzone na stronach internetowych.

Pliki z rozszerzeniem .pdf mogą składać się z kilku stron połączonych w jeden dokument, co jest bardzo wygodne. Ale jeśli chcesz przekonwertować strony dokumentu na osobne obrazy, wygodniej jest użyć formatu JPG zamiast PDF.

Typ pliku: Dokument
Rozszerzenie pliku: .pdf
Opracowany przez: Adobe Systems
Pierwsze wydanie: 15 czerwca 1993
JPG

JPG (Joint Photographic Experts Group)

Plik JPEG to bitmapowy (rastrowy) format obrazu, który można otworzyć w prawie każdej aplikacji do przeglądania zdjęć. Jest to najczęstszy format graficzny w Internecie. Dzięki technologii kompresji pliki JPG mogą zajmować znacznie mniej miejsca niż inne popularne pliki graficzne. Jednocześnie jakość obrazu jest utrzymywana na dość dobrym poziomie. Warto jednak pamiętać, że przy powtarzanej lub zbyt intensywnej kompresji na obrazie mogą pojawić się defekty.

Konieczność konwersji pliku PDF na JPG może pojawić się, gdy użytkownik musi odbierać obrazy każdej strony osobno jako plik graficzny. W wyniku tej konwersji otrzymasz każdą stronę dokumentu jako obraz z rozszerzeniem .jpg.

Typ pliku: Obraz
Rozszerzenie pliku: .jpg, .jpeg
Opracowany przez: Joint Photographic Experts Group
Pierwsze wydanie: 18 września 1992